Šlapanice

19.04.2010 11:15

V pátek odpoledne jsme jely s Maruškou,Ondrou,Bínou a Kesy do Šlapanic k Mojžíkům. Tam na nás čekala Lenča s Eliškou a s bíglikama:-) a kluci jeli do Vizovic makat na baráčku a nám nechali dámskou jízdu teda až na Ondráška :-) V sobotu ráno byl na programu speciál pro LA cca 70 psů takže Ginuška a Bínuška si zaběhly krásné 4 tratě. Na cvičáku už na nás čekala další posádka z Argusu,celá Ullverovic smečka a Zdeňa s Buffy. Začínalo se jum.I. pak následovaly 2x zkoušky a jum.II. Bibinka 2x doběhla a 2x se diskla,ale není disk jako disk za jeden opravdu nemohla, popíchaly jí malé vosičky co se začly rojit na parkůru, přesto běhala moc pěkně a Maruška může být spokojena s výsledky. Ginuška byla v jum.I. na 3.místě pak ve zkouškách 5. a 7. hmyz byl velice otravný a musela neustále kontrolovat jestli na ní nesedí:-)  Když pomineme tohle tak musím říct,že měli úžasné ceny a dobrou organizaci. A my jsme odjížděli k Mojžikům,kde jsme ještě trávily jednu noc s tím, že se moc těšíme na nedělní smeciál pro MA a SA. Ale tak trochu se z toho vyklubala docela náročná noc,Marušce bylo hodně špatně a Ondrášek to snad cítil, že se něco s maminkou děje, tak nemohl spát a zpíval. Ale přes všechny nástrahy Maruš bojovala,závodila a nakonec i s Kesy zvítězila, byly 2x na 2.místě ve zkoušce MA3 a 4.v jum.I. No a tentokrát běhala i Sendynka :-) byla strašně natěšená,první běh byl moc pěkný až na to že to byl disk. a vletěla hlavou přímo do slalomu a protože si i zakňučela tak jsem ji pořád sledovala jestli je všechno v pořádku a pak mi frnkla na jinou skočku. Za to druhý běh za povzbuzování Martiny ze Skiperu (s takovýma souseda je hned líp na závodech) běžela jak s větrem o závod a byla na 1.místě Takže zhrnuto,podtrženo super víkend a Marušce 3x zdar zdar zdar jaká je šikulka,že to zvládala.