Mistroství slovenské republiky 22.-23.09

24.08.2009 07:00

Tentokrát jsme jeli ze Zlína tři auta, já s Ginou, Bejzovkou s Brixou a Fajnym a Vaškem s Redikem, Barča s Fidem, Eva s Jessy a Zdeňa s Buffy a Hanča s Fany. Když jsme dorazili na Šintavu tak nám lehce pršelo,počasí se nakonec umoudřilo a pršelo až v noci. Běželi se dva běhy jednolivci a družstva. Ve družstvech jsme byli Gina,Buffy a Fajny a druhé LA družstvo byla Brixa,Jessy a Rose z Příluku. A MA byla Fanča s Blankou a její 2 psi a Fido byl s šelťákama z Prostějova. Gina byla v sobotu v jumpu na 3.místě ve družstvech se diskla,ale i tak jsme vybojovali 6.místo. V neděli jsme byli ve družstvech 6. a celkový součet 4.místo. Pak se začli běhat jednotlivci,pokoušeli jsme se udělat alespoň malou atmosféru,aby to připomínalo mistrovský závod a začli jsme vytleskávat ty co startovali z 5. 4. 3. 2. a 1.místa. Gina startovala ze 3. a běžela čistě a byla 7. a součet obou dnů 2.místo :-) a naše druhé družstvo LA byli na 3.místě. Celkové výsledky https://www.agility-skiper.sk/?bas=3&sub=1058  Jak jsme dojely domů,tak nás bouřlivě přivítala Sendynka,která zůstavala s našima doma. Fotky jen s pohárem a aby to nebylo Sendy líto, tak jsem jí vytáhla ten největší co má...  https://sendyagina.rajce.idnes.cz/pohar/