léto

09.08.2012 10:25

Už jsem dlouho nic nenapsala,ale není to o tom že by jsme nic nedělali,ale spíš nějak nebyl čas.

1.5. Darča úspěšně složila zkoušku ZOP na 94 bodů i společně s naším psím kamarádem Fouskem.

Vyjeli jsme na první závody agility s Darčou do Větřkovic kde jsem běhala s Ginuškou a ještě s Bínou, protože Maruška je nebo teď už spíš byla v požehnaném stavu :-) narodila se krásná Verunka. A zpátky k závodům musím říct že se nám dařilo a byla jsem spokojená se všema třema jak na prvních závodech tak i na druhých. Mezi Větřkama jsme si daly i závody v Ludslavicích, kde se taky docela dařilo. Do toho výcvik lovéčáku s Darču a jeden pokus o podzimní zkoušky,ze kterých jsme odstoupily. Pes před náma nám počural zvěř a Darča to nechtěla vzít, což se teda nedivím fůůůj. Nějaký coursingový trénink s ohařkama,kde mi začla Darča taky už dělat radost a Ginuška už začíná opravdu stárnou už zvládá jeden max. dva běhy a pak jde odpočívat.

Na konci července jsem jeli na dovču do Chorvatska,Sendy byla už týden před tím nějaká špatná a byla na antibiotikách,ještě v den odjezdu jsem byla projistotu na krev a ta byla v pořádku. U moře se to pak zhoršilo nechtěla jíst a ani pít, takže já měla pocit že jsou to její poslední dny :-( takže jsme jí dávali vodu inj.stříkačkama a trochu jídla násilím do krku. Ale babuška má tuhý kořínek a dojeli jsme z tama všichni a ted po spoustě injekcí a antibiotik už začíná být lepší. Takže vlastně dovolenou strávila na pokoji,za to ty dvě si to užívaly mximálně a hlavně Darča ta byla pořád ve vodě nebo občas sebou práskla na osušku a jenom trochu oschla tradá do vody a zdolávání vln byla pro ni asi největší sranda:-D Takže za rok klidně zase i s čtyřnožcema.......

Ještě máme před sebou poslední víkend ve Větřkách tak to si zase protáhnu s těma třema pěkné nožičky:-) určitě nějaký coursing,výlety a teda měli by jsme se dát do výcviku na ty podzimky tak uvidíme jak nám to půjde.